FIFA ostrzega przed oszukanymi sprzedażami biletów | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.05.2014

FIFA ostrzega przed oszukanymi sprzedażami biletów

Organizator tegorocznego mundialu w Brazylii, czyli FIFA, ostrzegł, że fani posiadający nieautoryzowane bilety będą mieć zakaz wstępu na stadiony podczas Mistrzostw Świata.

fifa_world_cup

W oświadczeniu wydanym w czwartek organizacja mająca swą siedzibę w szwajcarskim Zurychu wyraziła zaniepokojenie nielegalnymi sprzedażami biletów na imprezę, która potrwa od 12 czerwca do 13 lipca.

„W ciągu ostatnich kilku tygodni obserwujemy, niestety, coraz więcej rozczarowanych osób opuszczających nasze centra biletowe, ponieważ nie udało im się odebrać biletów zakupionych przez nieoficjalne strony internetowe” – zakomunikowała FIFA.

Według FIFA „firmy, strony internetowe i osoby prywatne oferują bilety zainteresowanym przez nieautoryzowaną odsprzedaż po wygórowanych cenach”.

Sprzedawca biletów online Stubhub powoływał się na odsprzedawane bilety na otwarcia (Brazylii kontra Chorwacja, 12 czerwca), które wynoszą 2300 dolarów.

Źródło: Xinhua

Autor

- żurnalista, komentator sportowy. Miłośnik piłki nożnej i sympatyk tenisa ziemnego. Meloman, interesuje się geografią, historią, kinematografią i polityką. E-mail: raffalb@o2.pl

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>