Neymar najjaśniejszą gwiazdą meczu Ligi Mistrzów | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 10.12.2020

Neymar najjaśniejszą gwiazdą meczu Ligi Mistrzów

W środowym meczu Ligi Mistrzów drużyna Paris Saint- Germain wygrała z Basaksehirem Istanbul wynikiem 5:1. Zespół Paris Saint- Germain już zapewnił sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Od pierwszej minuty meczu widoczna była zdecydowana przewaga drużyny gospodarzy. Gwiazdą spotkania okazał się Neymar, piłkarz zdobył w meczu dla aż trzy bramki.

Napastnik w pięknym stylu w 21. minucie spotkania strzelił pierwszą bramkę zmieniając wynik meczu na :0. Kolejny celny strzał w wykonaniu padł w 38. minucie gry po szybkiej kontrze Kyliana Mbappe. W 42. minucie meczu Kylian Mbappe strzelił kolejną bramkę tym z rzutu karnego, ustalając wynik meczu na 3:0.

Przełomowa okazała się być 50. minuta spotkania Neymar z niezwykłą precyzją trafił po raz trzeci do bramki drużyny przeciwnika.

Ostatnią bramkę w meczu zdobył w 62. minucie Kylian Mbappe zapewniając drużynie Paris Saint- Germain wynikiem 5: zdecydowaną przewagę i zajęcie pozycji lidera w grupie.