Robert Lewandowski po raz kolejny udowodnił swoją wartość | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 6.10.2017

Robert Lewandowski po raz kolejny udowodnił swoją wartość

Król jest jeden. Robert w czwartkowym meczu z  Armenią  zdeklasował przeciwników i tym samym po raz kolejny udowodnił swoją wartość. Lewandowski popisał się wykonanym w pięknym stylu hat-trickiem.

Polski z załogą na pokładzie  zdobył 3 bramki  i w pięknym stylu zmienił wynik meczu na  5:1, finezyjnie wykańczając  płaskie dośrodkowanie wzdłuż bramki Kamila Grosickiego.

w meczu z Armenią zdobył 50 bramkę w reprezentacji Polski.

– Przed spotkaniem nawet nie myślałem, że po jego zakończeniu będę miał na koncie 50 goli w reprezentacji – mówi Robert tuż po meczu Polski z Armenią.

Dla przypomnienia w meczu  Armenia -Polska pod wodzą  Adama Nawałki Polacy wygrali z Armenią 6:1 i  tym samym udowodnili, że są najskuteczniejszą drużyną reprezentacji w historii.

Przed drużyną Adama Nawałki kolejne ważne wydarzenie – mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata w Rosji. Mecz Polski z Czarnogórą  odbędzie się 8 października o godzinie 18:00 na Stadionie Narodowym PGE w Warszawie.

Trendsetterom przypominamy, że w  najbliższym sezonie królują barwy narodowe.

Autor

- dziennikarka sportowa.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika