Rozpoczął się szachowy mecz o mistrzostwo świata | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 11.11.2014

Rozpoczął się szachowy mecz o mistrzostwo świata

W dniu wczorajszym w Soczi rozpoczął się szachowy mecz o mistrzostwo świata pomiędzy Norwegiem Magnusem Karlsonem i Hindusem „Wishi” Anandem.

Rozpoczął się szachowy mecz o mistrzostwo świata

W dniu dzisiejszym rozegrana została pierwsza tego meczu. Jako ciekawostkę podam, że sędzią głównym jest Polak Andrzej Filipowicz, niegdyś jeden z najlepszych naszych szachistów.

Dla zainteresowanych podajemy adres oficjalnej strony internetowej przygotowanej przez organizatorów meczu: http://ru.sochi2014.fide.com

Jak zwykle: dla naszych mediów ważniejsze są: zależność długości penisa od preferencji wyborczych Polaków, ewentualnie wpływ księżyca na rozwój dorożkarstwa w Chinach.
Można by rzec: jaki kraj, takie media.

AKTUALIZACJA 9.1.2014 (godz. 18:30)

Zakończyła się druga szachowego meczu o mistrzostwo świata. Zwyciężył Norweg Magnus Karlsen, który w ten sposób przybliżył się do obrony tytułu.

AKTUALIZACJA 1.11.2014 (godz. 17:30)

Trzecia meczu o szachowe mistrzostwo świata zakończyła się zwycięstwem Ananda. Wynik meczu wyrównał się. Jak obaj zawodnicy wytrzymają gigantyczne napięcie nerwowe?
Zagadki mnożą się.

Autor

- publicysta, komentator i felietonista.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika