Pucybuci w Gdańsku. Wyczyść buty, pomóż dzieciom | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 27.11.2012

Pucybuci w Gdańsku. Wyczyść buty, pomóż dzieciom

Już 29 i 30 listopada w Galerii Bałtyckiej (w okolicy sklepu CCC) pojawi się prawdziwy pucybut w ramach akcji PUCYBUT! Sprawdź, czego nie lubią Twoje buty!

Już w najbliższy weekend Gdańska będą mogli wysłuchać specjalistycznych porad prawdziwych pucybutów. A wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji PUCYBUT, która odbywa się w 10 miastach Polski: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Białymstoku, Gdańsku, Toruniu, Opolu i we Wrocławiu i oczywiście w Częstochowie.

Sprawa pielęgnacji obuwia wydaje się pozornie prosta, jednak okazuje się, że Polacy niewiele wiedzą o tym, jak pielęgnować obuwie i dbać o to, aby buty zawsze wyglądały idealnie.

Marka Cocciné – specjalista od pielęgnacji i konserwacji obuwia, rusza z akcją informacyjną na temat właściwej pielęgnacji i przydatnych nawyków, które z jednej strony pozwolą przedłużyć życie ulubionych butów, a z drugiej czuć się w nich komfortowo. W wybranych galeriach handlowych pojawią się pucybuci – specjaliści od pielęgnacji obuwia, którzy nie tylko wyczyszczą obuwie i pokażą, jak to robić prawidłowo, ale odpowiedzą na wszelkie pytania związane z pielęgnacją tej bardzo ważnej części garderoby. Wskażą najczęściej popełniane błędy, doradzą, jaki wybrać środek czy gąbkę, które nie tylko nabłyszczą, ale także zadbają o dany rodzaj materiału, z którego wykonany jest but. Dowiecie się, co lubią Wasze buty i jakich błędów w pielęgnacji warto unikać.

Atrakcja będzie połączona z bezpłatnym czyszczeniem butów, poradami nt. pielęgnacji. Można przyłączyć się także do akcji-zbiórki pieniędzy na buty zimowe dla dzieci (nazwa fundacji/szkoły będzie widnieć na puszce pucybuta).

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika