Mamy adres Plichty! Właściciele Amber Gold mieszkają w Gdańsku przy ulicy... | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 16.08.2012

Mamy adres Plichty! Właściciele Amber Gold mieszkają w Gdańsku przy ulicy…

Gdzie dziś są Marcin i Katarzyna Plichtowie? Poszukuje ich już ponad 7 tys. klientów , którzy nie otrzymali wpłaconych do spółki pieniędzy. odnalazła .

Przeglądając akta sądowe sprawy Amber Gold natrafiliśmy na adres Katarzyny Plichty. To ul. , 80-001 Gdańsk.

To tu mieszkać ma Katarzyna Plichta. Pod widniejącym w dokumentach sądowym adresem przy ul. 331/2 w Gdańsku, znajduje się stary, zniszczony dom. (Fot. Google Street View)

Po sprawdzeniu okazało się, że pod wskazanym adresem faktycznie istnieje budynek. Jest nim stary, zniszczony lokal mieszkalny. Pomimo kilkakrotnych prób, naszemu reporterowi nie udało się dostać do środka. Nikt nie reagował na pukanie.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 3 komentarze
Napisano
  1. TED. pisze:

    Myśle że afere oprucz Plichty, jest ktoś umoczony kto stoi wyżej nad tym wszystkim,to jest dopiero początek góry lodowej .Facet nie został aresztowany tylko dostal dozur policyjny, przecież to jest śmieszne ktoś prubuje to wszystko pozamiatać i chyba mu się to udaje?

  2. Janusz Lewandowski jest w to też zamieszany

  3. Janusz Lewandowski jest w to też zamieszany–
    Michał Tusk, Donald, Sikorski i inni

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>