Mela Koteluk w gdańskim Klubie Parlament | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 19.04.2013

Mela Koteluk w gdańskim Klubie Parlament

Młoda, piękna, ale przede wszystkim niesamowicie zdolna. Polska wokalistka wykonująca muzykę z gatunku dream pop. Malwina Koteluk już 20 kwietnia wystąpi w gdańskim Klubie Parlament.

Mela Koteluk w gdańskim Klubie Parlament

Mela urodziła się 3 lipca 1985 roku w Sulechowie. Jej muzyczna kariera rozpoczęła się do śpiewania chórków w legendarnym zespole Scorpions oraz u Gabrieli Kulki.

W 2003 roku zdecydowała się na udział w IV edycji konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”, zajęła w nim drugie miejsce. Jest także laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Wraz z Czesławem Mozilem nagrała utwór pt. „Pieśń o szczęściu”, który jest piosenką promującą film Kordiana Piwowarskiego pt. „Baczyński”.

8 maja 2012 roku wydała swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Spadochron”. Dzięki niej Mela została nominowana do nagrody Fryderyki 2013 aż w dwóch kategoriach – „Debiut Roku” oraz „Wokalista roku”.

ma już za sobą występ w Trójmieście. Wzięła udział w Festiwalu Rock Fest na początku marca tego roku.

Koncert w Parlamencie będzie z pewnością niesamowity, ponieważ jak podkreśla sama wokalistka – „Wszystkie (koncerty) są wspaniałe, wszystkie są różne od siebie, bo to zależy od naszego nastroju, od nastroju publiczności, od pogody, od konkretnych miast, od przeróżnych czynników. Co najważniejsze, takim spójnikiem naszych wszystkich spotkań z publicznością, z osobami, które przychodzą nas posłuchać jest to, że śpiewają z nami. Więc co koncert mam cudowny towarzyszący chórek i to jest niesamowicie budujące.” (Wywiad dla „Przystanku Kultury” – przystanekkultura.eu)

Zapraszamy zatem do wspólnego śpiewania z Melą w sobotni wieczór!

Bilety do nabycia na ticketpro.pl, ebilet.pl, muno.pl, w punkcie Lotto (CH Manhattan), (Gdynia) oraz w klubie Parlament w Gdańsku.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>