Nauczyciele z Kabbalah Center zawitają do Trójmiasta | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.07.2015

Nauczyciele z Kabbalah Center zawitają do Trójmiasta

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkał się ze zwrotem Kabała. Ale czy dokładnie wiadomo co to i dla kogo jest? Jakie ze sobą niesie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nauczyciele z Kabbalah Center 4 sierpnia podczas spotkania w Sopocie.

Czym jest kabała?

kabalaKabała ma wiele znaczeń. Dla jednych jest to styl bycia, dla innych filozofia życiowa. Znajdą się również tacy, którzy postrzegać ją będą jako pewnego rodzaju „modę”. Kabbalah Center przedstawia wartość Kabały jako zbiór mądrości, które wykształciły się przez wiele lat i mogą być interpretowane na wiele sposobów. W programie studiów opisuje początek stworzenia, prawa wszechświata – fizyczne i duchowe oraz sens ludzkiej egzystencji. Nauczyciele z Kabbalah Center mówią, że ich głównym celem jest przedstawienie w sposób zrozumiały i adekwatny głównych zasad, którymi kierują się studenci Kabały.

Trójmiejskie

Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się o historii i podwalinach kabały lub zgłębić dotychczasową wiedzę będą mieli ku temu doskonałą okazję. 4 sierpnia w sopockiej Zatoce Sztuki odbędzie się jedyne spotkanie z przedstawicielami Kabbalah Centre. Głównym prelegentem będzie pochodzący z Haify Yosef Sheneor, nauczyciel Kabały od 2002 roku.

Osoby zainteresowane udziałem powinny zgłosić chęć udziału pod adresem poland@kabbalah.com lub numerem telefonu 22/ 625 00 93

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora – Kabbalah Centre


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Dczn76 pisze:

    Kabała jest najlepszym sposobem na Polska uciec od Watykanu dyktatury!

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika