Soulowe dźwięki - Imany w Gdyni | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.04.2013

Soulowe dźwięki – Imany w Gdyni

Francuska piosenkarka przeniesie słuchaczy już 17 kwietnia w świat soulowo-folkowy z mieszanką bluesa i R’n’B.

Soulowe dźwięki – Imany w Gdyni

Imany, a właściwie Nadii Mladjao jest nadzwyczajna. Zanim trafiła na swoją muzyczną drogę życia skakała wzwyż, była modelką, dużo podróżowała. Po 6-letnim pobycie w Stanach, wróciła do Francji, gdzie zajęła się tym co uważała za swoje powołanie – muzyką.

Senegalski producent, który odkrył Imany podczas jednego z koncertów, które zorganizowała wraz z siostrą Fatou, odpowiedzialny jest za wykrycie takiej soulowej gwiazdy jak Ayo.

Piosenki „Nadziei”, bo to właśnie w języku suahili oznacza Imany, charakteryzują się niesamowitą szczerością i mieszanką skrajnych emocji, słodyczy z goryczą, melancholii z pogodą ducha. Singiel „” pochodzący z wydanego w 2011 roku albumu „The Shape of a Broken Heart” podbił serca polskich słuchaczy, o czym świadczą wyprzedane bilety na poprzednie koncerty artystki, która postanowiła wrócić do kraju nad Wisłą.

Piosenkarka jest co prawda na początku swojej muzycznej drogi, jednak Jej debiutancka płyta pokryła się podwójną platyną w Polsce.

  • Miejsce: Hala Gdynia (Gdynia, Kazimierza Górskiego 8)
  • Data: 17 kwietnia 2013 godz. 20:00
  • Bilety: dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet (www.ebilet.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim(www.eventim.pl)

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>