Stańko i Masecki w Gdańsku 10.05 | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 5.05.2014

Stańko i Masecki w Gdańsku 10.05

i Marcin Masecki wystąpią w Gdańsku 10 maja w klubie Żak. Obaj jazzmani stanowią połączenie nie tylko trąbki z pianinem, ale także bogatego doświadczenia z nowo pokoleniową twórczością.

StankoT

Bilety kosztują 40 (studenci) i 60 złotych (normalne). Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w i nd od 16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 3 15 90 – w.117.

Płatność za bilety gotówką, kartą lub przelewem po uzgodnieniu z kasą. Odbiór rezerwacji nie później niż pół godziny przed imprezą.  Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają VAT. Liczba miejsc siedzących na jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące.

Sprzedaż biletów normalnych na koncerty przez sieć eventim.pl (on-line oraz w EMPIK-ach oraz w sklepach Markt i Saturn – przy zakupie należy podać nazwę sieci Eventim).


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- żurnalista, komentator sportowy. Miłośnik piłki nożnej i sympatyk tenisa ziemnego. Meloman, interesuje się geografią, historią, kinematografią i polityką. E-mail: raffalb@o2.pl

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>