Raz pokonała chorobę. Teraz znów musi walczyć... | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 28.01.2017

Raz pokonała chorobę. Teraz znów musi walczyć…

Raz pokonała śmiertelną chorobę. Niestety przed nią kolejna batalia o życie. jest matką dwóch wspaniałych synów i nie zamierza się poddawać. Jej przyjaciele postanowili zorganizować , podczas którego zamierzają zebrać pieniądze na leczenie. Turniej odbędzie się 4 lutego w hali MOS przy ulicy Kościuszki w Elblągu. Serdecznie zapraszamy!

Ania Konefał zachorowała jesienią 2014 roku. Elblążanka jest obciążona mutacją genu BRCA1, który wywołał u niej piersi. Po kilku miesiącach walki Ania pokonała chorobę i wróciła do normalnego życia. A miała do kogo, bo czekali na nią kochający synowie: 8-letni Wiktor, 2,5-letni Ignaś i mąż Rafał.

Niestety szczęście Konefałów znów przerwała , która tym razem wróciła ze zdwojoną siłą, zaatakowała także płuca i mózg. Ania nie ma zamiaru się poddawać i przy wielkim wsparciu męża już zaczęła kolejną walkę. Na chorobę Ani nie pozostają obojętni znajomi i przyjaciele. Zagrzewają do walki, wspierają, ślą pozdrowienia, podnoszą na duchu a już wkrótce zorganizują zbiórkę pieniędzy na jej leczenie.

Podczas turnieju zorganizowana zostanie cennych przedmiotów.

W sobotę, 4 lutego w godz. 9-15 w hali MOS przy ulicy Kościuszki w Elblągu odbędzie się turniej piłkarski organizowany przez Akademię Piłkarską Piekarczyk, w której wezmą udział chłopcy z roczników 2008 i 2009 z elbląskich szkół piłkarskich (łącznie na boisku pojawi się 90 małych piłkarzy). Turniej będzie połączony z licytacją i loterią przedmiotów. Pod młotek pójdą cenne przedmioty takie jak koszulka z podpisami piłkarzy Legii Warszawa przekazana przez fundację Legii oraz piłka z podpisem Kuby Błaszczykowskiego podarowana przez PGE Narodowy.

VN:F [1.9.22_1171]
OCEŃ ARTYKUŁ
Wynik: 9.0/10 (wszystkich: 3)
Raz pokonała chorobę. Teraz znów musi walczyć..., 9.0 out of 10 based on 3 ratings

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Redakcja

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Liber pisze:

    Pomagamy!!!!

    VA:F [1.9.22_1171]
     Wynik: +1 (oddano 1 głos)

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika