Nie jem u Adama Gesslera - internauci idą na wojnę z restauratorem | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.07.2012
Donosy | Autor: Redakcja

Nie jem u Adama Gesslera – internauci idą na wojnę z restauratorem

Internauci postanowili rozprawić się z restauratorem Adamem Gesslerem, który jak donosi prasa, nie zamierza spłacić długu wobec miasta Warszawy, który obecnie wynosi już ponad 22 mln zł

Gessler w celu uniknięcia egzekucji komorniczej oficjalnie pozbył się całego majątku przepisując go na członków swojej rodziny. Oficjalnie zatem nic nie ma i nie jest w stanie spłacić zaległości finansowych.

W związku z tą skandaliczną według internautów sytuacją, postanowili oni założyć na Facebooku profil Nie jem u Adama Gesslera, na którym czytamy:

Znany restaurator nie ma pieniędzy żeby uczciwie zapłacić podatki?No to ja nie mam pieniędzy żeby zjeść u niego obiad. BOJKOT!

Znany restaurator nie ma pieniędzy żeby uczciwie zapłacić podatki? Zalega już ponad 22 miliony złotych! No to ja nie mam pieniędzy żeby zjeść u niego obiad. BOJKOT!

No cóż, być może właśnie sprytna akcja internautów okaże się najskuteczniejsza, bo instytucje państwa okazują się w tym przypadku być bezradne.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Wiesław pisze:

    I bardzo dobrze, jesli gosc jest oszustem to trzeba go tak wlasnie traktowac. Gratuluje akcji oby odniosła sukces.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika