Oszustwo Amber Gold? Samochody OLT Express ukryte na gdańskim osiedlu? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 16.08.2012
Donosy | Autor: Redakcja

Oszustwo Amber Gold? Samochody OLT Express ukryte na gdańskim osiedlu?

szukają, tropią i donoszą. Jeden z naszych Czytelników poinformował nas, gdzie znajdują się samochody nieistniejącej już linii lotniczej należącej do firmy Gold. Według niego stoją w Gdańsku na prywatnej posesji.

– Samochody upadłej firmy OLT obecnie znajdują się na posesji na gdańskiej Olszynce – informuje anonimowo Czytelnik Bałtyckiej. – Przy ulicy Zawodzie, na jednej z działek stoi willa a tuż obok mnóstwo samochodów z napisami OLT Express. I choć Gold i te linie to przecież gigantyczne oszustwo, część majątku firmy została właśnie odnaleziona.

Macie ciekawą informację? Piszcie do nas.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 11 komentarzy
Napisano
 1. Moher pisze:

  To poważne oskarżenia. Być może będziecie musieli to odszczekać i zapłacić wysokie odszkodowanie Plichcie.

  • Moher pisze:

   Biorę udział niejako bo przeleciałem się OLT z Rzeszowa do Gdańska w jedną stronę, za bilety w drugą wciąż mi wiszą. Denerwuje mnie ten kociokwik w mediach zamiast rzetelnej informacji. Huzia na Józia !(Plichtę)

   • Moher pisze:

    Denerwuje mnie sposób przekazywania informacji w polskich mediach. Zadaniem dziennikarza jest rzetelne przedstawienie argumentów obu stron a nie wydawanie wyroków. To ostatnie zadanie należy do Sądu.

    • Moher pisze:

     Zamiast „huzia na Józia”, media powinny się zająć piętnowaniem systemu, który stworzył przysłowiowego Plichtę. Patrząc z drugiej strony, nagonką w mediach można załatwić każdy bank. Żaden nie będzie miał w kasie tyle gotówki żeby jednego dnia wypłacić pieniądze z lokat.

     • Moher pisze:

      Jeśli bank wyda pieniądze klientów na jakąś podejrzaną inwestycję to wszystko jest OK, rządy UE, USA finansują takie banki w zamian za udziały. Klienci nie tracą depozytów. OLT Express moim skromnym zdaniem było bardziej uczciwą inwestycją niż spekulacyjne papiery kupowane przez banki, które stały się powodem kryzysu finansowego w 2008 roku. Dobrze zarządzane linie mogłyby przynieść zysk po jakimś czasie. Komuś to przeszkadzało i trzeba było ustrzelić „jelenia”.

  • massud pisze:

   moher co słychać?

  • Do Moher pisze:

   Ty frajerze! Te oskarżenia sa prawdziwe!!! Dzis juz to wiadomo. Plichta siedzi w pierdlu. A ty? Tez powinienes idioto!!!!

 2. Moher pisze:

  Zwykle gdy brakuje argumentów zaczynają się wycieczki osobiste. Dla mnie Plichta stanie się „oszustem” i „złodziejem” tylko wtedy gdy jego winę w kwestii Amber Gold orzeknie Sąd.

 3. Moher pisze:

  O tych wyrokach dowiedziałem się po kilku latach owocnej działalności Amber Gold. „Oszustem” i „recydywistą” został dopiero po zainwestowaniu w OLT Express, nikomu to wcześniej nie przeszkadzało. Co nie zmienia faktu, że jeśli złamał prawo ws. Amber Gold to powinien dostać wysoki wyrok.

 4. Moher pisze:

  Ale musisz przyznać, że przestępcą ws. Amber Gold zostanie dopiero gdy sąd mu udowodni, że złamał prawo. Do tego czasu będzie niewinny. Człowiek już jest, za Stalina to wystarczyło, żeby skazać. W wolnym kraju winę trzeba jeszcze udowodnić przed Sądem.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika