Portal Wykop.pl padł ofiarą niezadowolonych użytkowników | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 22.01.2015

Portal Wykop.pl padł ofiarą niezadowolonych użytkowników

Siła sprowokowanych internautów jest ogromna. Przekonali się o tym wczoraj administratorzy portalu wykop.pl, którzy nie dali rady okiełznać użytkowników promujących wszystko, co jest związane z… lasami. Dlaczego? To złośliwa reakcja na usunięcie przez serwis odnośnika do artykułu opisującego próbę prywatyzację lasów państwowych.

Portal wykop.pl padł ofiarą niezadowolonych użytkowników

Do dziś w serwisie wykop zamiast ciekawych i wartościowych linków na głównej stronie pokazywane są odnośniki związane z lasami. I tak oto mamy tematy: „Donalda Tuska w lesie, „Kleszcze żyją w lesie” „Tymczasem w podkarpackim lesie…”

Te bezwartościowe odnośniki, są efektem buntu wobec złej zdaniem internautów polityki portalu.

Internauci napisali:

„Po raz kolejny administracja usuwa z głównej znaleziska poruszające temat sprzedaży lasów i depeszy WikiLeaks. Identyczna sytuacja miała miejsce wczoraj. Czego oni się boją?”

Administracja portalu odpowiedziała:

„Informacja nieprawdziwa. Znaleziska, o których mowa, nie zostały usunięte z Wykopu, a jedynie oznaczone jako duplikat. To standardowe działanie w sytuacjach gdy dodawane są kolejne kopie tematu, który wcześniej pojawił się już na stronie głównej. W każdym takim duplikacie umieszczamy informację o tym, że znalezisko zostało oznaczone jako duplikat oraz podajemy link prowadzący do znaleziska, które jako pierwsze zostało wykopane na stronę główna serwisu. Tego typu działania moderacyjne podejmujemy jedynie po Waszych zgłoszeniach”.

Efektem jest jednak to, że serwis wykop.pl, którego treść w dużej mierze budują internauci, przez jakiś czas bardzo stracił na atrakcyjności.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Piotr pisze:

    Obecnie nie ma portalu dla PRAWDZIWYCH POLAKÓW!!! Być może już nie ma normalnych ludzi w tym obozie idiotów i debili stworzonym przez PiS. Ostatnio SZUKAM!!! portalu gdzie mógłbym wypowiedzieć się na temat nurtujących mnie (każdego to powinno „nurtować) polskich problemów i idiotów ,którzy mną „rządzą” NIESTETY. Nie ma nic takiego!!!. To wolność!!! – tak pojmowana w jankeskim obozie królików doświadczalnych. Niestety nadal!!! wspierana przez ponad 36% kupionych za między innymi moje !!! pieniądze popleczników

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>