Ujawniono niecodzienne skłonności jednego z działaczy Majdanu. Jest sadomasochistą! [18+] | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.03.2014

Ujawniono niecodzienne skłonności jednego z działaczy Majdanu. Jest sadomasochistą! [18+]

Ujawnione ostatnio nagranie filmowe pokazało, że jedna z głównych postaci ukraińskiego Majdanu, Alexander Muzychko, ma niecodzienne skłonności. Jest sadomasochistą.

Ujawniono niecodzienne skłonności jednego z działaczy Majdanu. Jest sadomasochistą! [18+]

Nie byłoby w tym pewnie nic szczególnie skandalicznego, gdyby nie fakt, iż ujawnione fakty rzucają zupełnie inne światło na to, o czym mówił, pokazując rzekome ślady pobicia w czasie protestów.

Nagranie pokazujące bitego Muzychko, który wygląda na bardzo zadowolonego, bije rekordy oglądalności przede wszystkim na Ukrainie. Na filmie widać jak działacz ukraińskiego „prawego sektora” dobrowolnie daje się się kopać w twarz, co czynią dwie wynajęte prostytutki – całość wygląda dość brutalnie. Sadomasochistyczna sesja trwa kilka minut.

Film zawiera sceny drastyczne [8+]

Co ciekawe, wcześniej Muzychko pokazywał publicznie rzekome skutki aktywności w czasie protestów na Majdanie. Twierdził, że przeciwnicy złamali mu nos, spowodowali liczne siniaki i otarcia na twarzy. Po obejrzeniu tego, w czym uczestniczył z udziałem prostytutek, możliwe, że skutki pobicia wcale nie wynikają z aktywności politycznej, a z dziwacznych upodobań seksualnych.

źródło: ntv.ru

Autor

- publicysta Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>