„Spontaniczny” Komitet Obrony Demokracji | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 29.12.2015

Czas bilansów: „Spontaniczny” Komitet Obrony Demokracji

„Spontanicznie” powstały Komitetem Obrony Demokracji. Nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w kilku polskich miastach zbierają się z jednakowymi (!) starannie wykonanymi transparentami. Pełen „spontan”!

komitet-obrony-demokracji

Całkowitym przypadkiem także, na miejscu owych „obywatelskich protestów” pojawiają się ekipy telewizyjne i reporterskie „mediów głównego nurtu” odpowiednio naświetlające owo wydarzenie oraz podające R1; znacznie zawyżoną w stosunku do policyjnych danych – liczbę uczestników owych zgromadzeń. Jedna z gazet, nawet wręcz nawoływała do udziału w nich !

Nie wiem jak Państwo, ale ja podzielam w pełni zdanie Leszka Millera, który w owej inicjatywie dostrzega dużo fałszu i hipokryzji, jako że jest ona w oczywisty sposób kreowana przez polityków dzisiejszej opozycji jeszcze niedawno zasiadających w rządowych ławach.

Cóż odejść z klasą trzeba po prostu umieć…

Autor

- dziennikarz. Od 1976 roku jego publikacje ukazywały w Dzienniku Bałtyckim, Głosie Wybrzeża, Kurierze Gdyńskim, Gazecie Gdyńskiej. Ostatnio publikował w Dzienniku Trybuna oraz na portalu Głos Gdyni. Jest autorem przeszło pięćdziesięciu autorskich programów telewizyjnych "Weekendowy magazyn szachowy " zrealizowanych w TV Szelsat w latach 1999 - 2000 oraz programów publicystycznych "Krótko i na temat" w TV Gdynia w 2001 roku.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika