Primaaprilisowe żarty | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 2.04.2016

Primaaprilisowe żarty

Wczorajsze dwa artykuły dotyczące nowego kierunku studiów „inżynier straży miejskiej” oraz „mandatów przedpłaconych” R1; były primaaprilisowymi żartami.

dlug

Wszystkich Czytelników informujemy, że wczorajszy artykuł na temat nowego kierunku studiów na Politechnice Gdańskiej to oczywiście to żart primaaprilisowy. Szczególne przeprosiny należą się kierownictwu tej szacownej uczelni oraz tym wszystkim, którzy liczyli na to, że od nowego roku akademickiego będą mogli rozpocząć naukę na kierunku „inżynier straży miejskiej”.

Zamieszczony w dniu wczorajszym artykuł o praca związanych z projektem tak zwanych „mandatów przedpłaconych” był oczywiście żartem primaaprilisowym. Tych wszystkich, którzy uwierzyli w to, co napisaliśmy i nie daj przestraszyli się – pocieszamy. Na razie nie musicie się martwić. Tych, którzy nie uwierzyli i się cieszą, zasmucimy.  Wiemy, jakie gremia czytują nasze artykuły. Nie jest wykluczone, że pomysł im się spodoba…

Wszystkich Czytelników prosimy o wyrozumiałość i potraktowanie artykułów z należnym dniu pierwszego kwietnia przymrużeniem oka.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika