Kradł kable w gdyńskim porcie | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 22.01.2013

Kradł kable w gdyńskim porcie

Kara pozbawienia wolności do 5 lat grozi 43- letniemu mieszkańcowi Gdyni, który został przez policjantów z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu na gorącym uczynku kradzieży kabla w gdyńskim porcie.

policja-zatrzymany

Przestępstwo obserwowali naoczni świadkowie, którzy natychmiast zaalarmowali stróżów prawa. Sprawca trafił do policyjnego aresztu, a skradzione mienie wróciło do prawowitego właściciela.

Do przestępstwa doszło w ubiegły piątek. Dyżurny Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu otrzymał telefoniczne zgłoszenie od naocznego świadka o kradzieży kabla spawalniczego na terenie gdyńskiego portu. Na miejsce natychmiast ruszyli kryminalni, którzy zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 43 R1; letni mieszkaniec Gdyni, który w momencie zatrzymania posiadał przy sobie torbę wypełnioną skradzionymi kablami. 43 R1; latek trafił do policyjnego aresztu, a skradzione mienie wróciło do prawowitego właściciela.

W dniu 9 stycznia br. złodziej usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>