Na widok policjantów zaczął dziwnie się zachowywać. Okazało się, że w kieszeni ma... | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 28.10.2014

Na widok policjantów zaczął dziwnie się zachowywać. Okazało się, że w kieszeni ma…

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego patrolując rejon miasta zauważyli dziwnie zachowującego się mężczyznę, który na widok patrolu starał się zmienić trasę swojego spaceru. Policjanci zdziwieni jego zachowaniem postanowili go sprawdzić. W kieszeni jego kurtki znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym. sprawdzeniu okazało się, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

policja-zatrzymany

Wczoraj o godz. 15.00 na ulicy Obrońców Wybrzeża w Pruszczu Gdańskim patrol policji zauważył nerwowo zachowującego się przechodnia. Mężczyzna na widok policjantów nagle zmienił trasę i zaczął się oddalać. Stróże prawa natychmiast podjęli interwencję. wylegitymowaniu mężczyzny, w kieszeni jego kurtki znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym.

21-letni mieszkaniec Pruszcza Gdańskiego została zatrzymany i doprowadzony do komendy. Na miejscu wykonano test narkotykowy zatrzymanego suszu roślinnego. Okazało się, że jest to marihuana, w ilości 5 porcji handlowych narkotyku. Śledczy pracujący nad sprawą w jego mieszkaniu znaleźli przyrządy służące do konsumpcji marihuany.

Za tego typu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika