Piotr Kaszubski - poszukiwany | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 17.11.2015

Piotr Kaszubski – poszukiwany

23-letni nazywany przez media „najmłodszym milionerem”, niegdyś często pozujący do zdjęć i udzielający wywiadów – jest obecnie poszukiwany przez policję, która rozesłała za nim gończy.

Piotr Kaszubski - poszukiwanyPolicjanci z wydziału kryminalnego komendy na Mokotowie poszukują 23-letniego Piotra Kaszubskiego. Mężczyzna jest poszukiwany przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego przestępcy, proszone są o kontakt z Komendą Policji na Mokotowie, ul. Malczewskiego 3/5/7 osobiście, telefonicznie pod numerami (22) 603 11 28, 22 603 11 55, całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej mokotow@policja.waw.pl


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. OZI pisze:

    Witam. Zbieram informacje dotyczące takiej osoby jak Piotr Kaszubski. Gdybyś posiadał/posiadała interesujący temat, czy też nawet drobny epizod, daj znać na personalsourceofinformation@gmail.com. Każda informacja może być istotna. Tak samo zwracam się do Piotra Kaszubskiego, bo prędzej czy później i on znajdzie mój wpis, ciężko jest ukryć fakt, że ma się skłonności do mitomanii? Potraktuj to proszę jako zwykłe pytanie, ale liczę na odpowiedź. Tak samo o jakiej fundacji mówiłeś skoro żadnej nie ma?

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>