Samochód zawisł na barierce, kierowca uciekł w las | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 4.09.2012

Samochód zawisł na barierce, kierowca uciekł w las

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, którego samochód zawisł na barierce. 38-latek miał ponad ,5 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat.

Funkcjonariusze zatrzymali tego mężczyznę. 38-latek z Gdyni miał ponad ,5 promila alkoholu w organizmie. (Fot. KWP Gdańsk)

W minioną niedzielę Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Sopocie otrzymał zgłoszenie o wypadku do jakiego miało dojść na ulicy Malczewskiego w Sopocie. Na miejsce natychmiast przyjechał patrol policji.

Funkcjonariusze zobaczyli, że w samochodzie, który zawisł na barierkach nie ma kierującego, ani innych osób w związku z tym skierowali się do pobliskiego lasu. Tam zauważyli biegnącego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi jaki podał zgłaszający zdarzenie.

Funkcjonariusze zatrzymali tego mężczyznę. 38-latek z Gdyni miał ponad ,5 promila alkoholu w organizmie. Usłyszał już zarzuty. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat.

(KWP Gdańsk)

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika