Strzelanina w stanie Nowy Jork. Trzy osoby ranne. Wśród ofiar 9-letnia dziewczynka | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 14.06.2014

Strzelanina w stanie Nowy Jork. Trzy osoby ranne. Wśród ofiar 9-letnia dziewczynka

W Stanach Zjednoczonych doszło do kolejnego incydentu z udziałem broni palnej. Nieznany sprawca otworzył ogień w miasteczku Yonkers w południowo –wschodniej części stanu Nowy Jork, niedaleko od pizzerii i stacji benzynowej. Stało się to w piątek, 3 czerwca około 18.00 czasu lokalnego.

USA COLLEGE STATION SHOOTING

W rezultacie strzelaniny zostały ranione trzy osoby: 28-letni mężczyzna, 3-letnia i 9-letnia dziewczynka. Rannych przewieziono do szpitala. Ich życiu już nic nie zagraża. Nie znamy jeszcze przyczyn strzelaniny.

Nie jest to pierwszy taki przypadek. W marcu br. nieznany sprawca otworzył ogień w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn. Zaatakował czterech nastolatków, wszyscy zostali postrzeleni w nogi. Tak na marginesie, co roku w Stanach Zjednoczonych ginie lub zostaje ranione około dziesięć tysięcy dzieci i młodzieży.

 

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika