Wszedł do biura prezesa i... ukradł mu portfel | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.01.2014

Wszedł do biura prezesa i… ukradł mu portfel

62-letni mieszkaniec Gdańska 16 stycznia b r. wykorzystał nieuwagę pracowników jednej z sopockich firm, wszedł do biura prezesa i ukradł z niego portfel w którym oprócz dokumentów były w kwocie 800 złotych. Wczoraj złodzieja rozpoznali i zatrzymali policjanci, którzy patrolowali miasto. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszedł do biura prezesa i... ukradł mu portfel

Do kradzieży doszło 16 stycznia b r. na terenie jednej z sopockich firm. zawiadomieni o przestępstwie ustalili, że sprawca wykorzystał moment kiedy w biurze nie było nikogo, wszedł do pokoju prezesa i zabrał z niego portfel, w którym oprócz dokumentów były w kwocie 800 złotych. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce interwencji obejrzeli nagranie z monitoringu firmy. Z wizerunkiem złodzieja zapoznali się wszyscy policjanci.

Wczoraj funkcjonariuszem z Referatu Patrolowo Interwencyjnego podczas patrolowania ulic miasta, zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisem sprawcy kradzieży. 62-latek z Gdańska został i przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci, odzyskali część ukradzionych pieniędzy, które zostaną oddane pokrzywdzonemu.

Wczoraj śledczy postawili mężczyźnie zarzut kradzieży. 62-latek przyznał się do niej i wystąpił z wnioskiem do prokuratora o możliwość dobrowolnego poddania się karze. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika