Czy półnagie ciała spowodują spadek liczby wypadków drogowych? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.11.2012

Czy półnagie ciała spowodują spadek liczby wypadków drogowych?

Australijczycy, których nietypowe akcje promujące właściwe zachowanie na drodze raczej nie pojawiłyby się na rynku europejskim wydali właśnie nową reklamę, w której półnagie ciała mają spowodować liczby wypadków motoryzacyjnych.

Czy półnagie ciała spowodują liczby wypadków drogowych?

Instytucja, która zajmuje się na Antypodach bezpieczeństwem w ruchu drogowym, rozpoczęła akcję, której celem jest uświadomienie właścicielom samochodów, że to właśnie zachowanie każdego z nich składa się na poziom bezpieczeństwa na drodze. Więc kiedy każdy z kierowców zwolni, drogi staną się przyjazne. Aby przekazać to prowadzącym auta w sposób obrazowy MAC postanowił stworzyć rozbitego samochodu, który złożony jest z ludzi. Ciała siedemnastu modelek i modeli, którzy „złożyli” się we wrak auta zostały pomalowane przez Emmę Hack.

Wcześniejsze australijskie filmiki wręcz ociekały brutalnością, ukazywano w nich sytuacje zbliżone jak najbardziej realiom prawdziwego wypadku. Najnowszą akcję MAC możemy więc potraktować za łagodniejszą formę przestrzegania kierowców o zachowaniu bezpieczeństwa.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika