Zawody Mistrzostw Polski w Motocrossie – Sobieńczyce – Speed Star! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 5.05.2016

Zawody Mistrzostw Polski w Motocrossie – Sobieńczyce – Speed Star!

Sobieńczyce i obiekt Speedstar gościć będzie najlepszych zawodników Mistrzostw Polski w Motocrossie Orlen MXMP. W sobotę o pierwsze punkty powalczą zawodnicy klas MX2, MX Masters . Kobiety stoczą już drugą walkę w MP. Niedziela to wyścigi klas MX2 Junior, MX Open i MX Quad.

sobienczyce_zapow2

Ośrodek sportów motorowych „Speed Star” zapewni jak zawsze warunki do dobrego ścigania a kibicom pełne emocji widowisko.

Organizator przewidział mnóstwo atrakcji. W klasie MX2 Junior Bank Spółdzielczy w Krokowej ufundował nagrodę finansową w kwocie 500 zł za HoleShot’a!

Firma Red Bull zapewni dobrą zabawę w namiocie z profesjonalnym DJ’em i produktami tej marki.

sobienczyce_zapow1

Przy okazji Zawodów podobnie jak w zeszłym roku swoje stoiska zaprezentuje II Edycja Krokowskiej Agro Wystawy . Impreza ta zrzesza wystawców z całej Polski. Są to nie tylko producenci czy dealerzy maszyn i sprzętów rolniczych , ale wszystkie firmy, których produkty poprawiają komfort życia na wsi. Oprócz agro wystawców zobaczymy około 40 stoisk handlowych z regionalnymi produktami i nie tylko.

plakat_sobienczyceWystawa trwać będzie dnia 07.05.2016 od godziny 11:00 do 17:00 oraz 08.05.2016 też od godziny 11:00 do 17:00.

W sobotę o godz. 18.00 odbędzie się pokaz quad freestyle w wykonaniu jedynych polskich zawodników SiekajBrothers.

Najmłodszych ubawi plac zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami a wieczorem w sobotę od godz. 18.30 można będzie się pobawić podczas koncertu zespołów Disco Polo.

Zatem Panowie i Panie kolejny weekend pod znakiem motocrossu zapowiada się znowu wyjątkowo!

Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN . Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika