Nowi w SLD w filmie promocyjnym. Agnieszka Gądek, Leszek Korzeniowski | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 18.02.2013

„Nowi” w SLD wyprodukowali spot promocyjny. Dobry?

Nowi działacze gdyńskiego SLD, którzy do partii przyszli opuszczając Ruch Palikota, postanowili zaprezentować się internautom za pomocą promocyjnego filmiku.

SLD_Gdynia-film_promocyjny

Autorami filmu są m.in.: i Leszek Korzeniowski.

– Chcieliśmy przede wszystkim wyjść do obywateli, zainteresować Pomorzan działaniami, które podejmowaliśmy i podejmujemy – mówią autorzy spotu. – W ostatnich wyborach parlamentarnych do Sejmu Pomorzanie wybierali jedną spośród 170 osób (w okręgu Gdańskim spośród 160 osób, a w okręgu Gdyńsko-Słupskim spośród 188 osób). Nie sposób w jeden miesiąc przed wyborami zapoznać się ze wszystkimi kandydaturami. Pomorzanie mają prawo do poznania osób tworzących zaplecze, w celu niezbędnej krytycznej analizy przeprowadzanych działań.
Mamy nadzieję, że nasza postawa zmusi polityczną konkurencję do podobnych działań, które będą zachęcały do zapoznawania się z zapleczem, już dzisiaj, nie zaś przed samymi wyborami. Nasz projekt ma pomóc uniknąć rozczarowań jakich dostarczają nam dzisiaj parlamentarzyści i podnieść życia politycznego, co pozwoli podjąć decyzję (o wyborze parlamentarzysty, czy radnego, czy prezydenta) w oparciu o ugruntowaną wiedzę.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika