Politycy pomorskiego SLD spotykają się z wyborcami | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 8.01.2013

Politycy pomorskiego SLD spotykają się z wyborcami

Budżet Unii Europejskiej w kontekście spraw regionu, rola i znaczenie samorządu terytorialnego, a także problem segregacji odpadów – to wybrane zagadnienia, o których z mieszkańcami regionu regularnie rozmawiają działacze pomorskiego SLD.

Politycy pomorskiego SLD na spotkaniu ze słuchaczami Uniwersytetu III Wieku w Pucku. Wykład prowadzi Tomasz Bojar-Fijałkowski, rzecznik pomorskiego SLD.

Ostatni cykl wykładów przeznaczony był dla słuchaczy Uniwersytetu III Wieku działającego przy bibliotece miejskiej w Pucku. Prelegentami byli Mariusz Falkowski, radny Sejmiku Województwa Pomorskiego oraz Tomasz Bojar-Fijałkowski, rzecznik pomorskiego SLD. Dla tego ostatniego było to już trzecie z puckimi seniorami.

O samorządzie terytorialnym mówił Mariusz Falkowski, radny Sejmiku Województwa Pomorskiego.

– Wciąż warto, mimo 9 lat od wejścia do UE, przedstawiać mieszkańcom naszych regionów tematykę integracji europejskiej – mówi Tomasz Bojar-Fijałkowski, prywatnie menadżer i wykładowca akademicki. – Jest to szczególnie ważne na Pomorzu, gdzie mieszkańcy nie mają lewicowego europosła, a ci z i SP nie znajdują szczególnie dużo czasu na z nimi i informowanie o swojej pracy na rzecz regionu. Podobne odczucia ma Mariusz Falkowski – jak dotąd pierwszy radny sejmiku, który odwiedził pucki Uniwersytet III Wieku.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 7 komentarzy
Napisano
 1. Imię... pisze:

  Ofensywa wyborcza? Nie za szybko?

 2. Irek pisze:

  Kampania wyborcza? Ale ta partia nie ma żadnych szans wiec szkoda czasu. Wiescie sie zajmijcie powazna robota lepiej.

 3. Imię... pisze:

  Te łobuzy chca oszukac staruszkow i wciskaja im ciemnote. Innym nie sa w stanie zrobic wody w glowie to na starych poluja. Ale tych starych jest tak malo jak widac na zdjeciach. Jak dostaniesz 5 glosuw to i bedzie sukces

 4. „Mariusz Falkowski, radny Sejmiku Województwa Pomorskiego” – a kto to jest? wyglada raczej jak bezradny i to nie wojewodzki a gminny. Panie Falkiewicz! Do normalnej roboty pan idz i normalnie pracuj a nie opowiadasz jakies banialuki i krecisz ludziom w glowach!!! Bujaj sie i nie pokazuj na oczy publicznie

 5. A i jeszcze jedno SLD=KGB

 6. KaroT pisze:

  Lepsze takie spotkania edukacyjne niz nicnierobienie PO. Im juz sie wydaje ze sa tacy wspaniali ze nic nie musza robic. Nie glosuje na PO!!! I wszystkich bede do tego naklaniac.

 7. Karol pisze:

  Popieram inicjatywe. Poprosze tylko czesciej i nie tylko w Pucku.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>