COVID-19, czyli zaszczepić cały świat | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 1.07.2020

Koronawirus, czyli zaszczepić cały świat

Wiemy coraz więcej na temat przygotowywanej na . Globalne szczepienia są bardzo intensywnie promowane przez organizację , która wielokrotnie bardzo poważnie się kompromitowała. Mimo tego wciąż głos WHO jest bardzo poważnie brany pod uwagę przez rządy wielu krajów.

Korupcja, wywoływanie nieuzasadnionej paniki w związku z domniemanymi zagrożeniami zachorowalnością na grypę, a nade wszystko sprzyjanie globalnym koncernom farmaceutycznym – to zaledwie część zarzutów, jakie od lat formułowane są w stosunku do Światowej Organizacji Zdrowia.

Tymczasem w przypadku tzw. „epidemii” covid-19 to znów WHO jest głównym graczem, który podsyca atmosferę strachu w skali światowej, co wręcz destrukcyjnie wpływa na gospodarki wielu krajów.

Jedna z tez WHO dotyczy tego, że pacjenci, którzy pokonali koronawirusa, ponownie mogą stracić na niego odporność, następnie znów zachorować na covid-19. W związku z tym, zdaniem WHO szczepionki o zasięgu globalnym są koniecznością.

Kolejna teza WHO dotyczy „chorych” przechodzących covid-19 w sposób bezobjawowy. Brzmi to jak absurd i de facto jest absurdem, ponieważ albo pacjent jest chory i są tego konkretne skutki, albo ich nie ma i wówczas jest zdrowy. WHO próbuje jednak robić wszystko, aby osobom zdrowym niejako „dopisać do rachunku” chorobę. W ten sposób można dowolnie manipulować liczbami chorych.

Bardzo niebezpiecznie brzmi teza, jakoby osoby w pełni zdrowe, a fałszywie zaklasyfikowane przez WHO jako „chore bezobjawowo”, mogły być źródłem zarażenia dla innych, tym samym być społecznie niebezpieczne.

WHO we współpracy z Billem Gatesem chce zaszczepić niemalże cały świat. Obecnie jesteśmy świadkami kończącego się pierwszego etapu tej globalnej operacji. Cel ostateczny to depopulacja – o czym Gates wspominał wielokrotnie. W jaki sposób szczepionka na covid-19 ma spowodować depopulację?

Czytaj dalej…


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka