Walka Adamek - Saleta. Skompromitowali się wszyscy | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 27.09.2015

Walka Adamek – Saleta. Skompromitowali się wszyscy

Sportowy kabaret starszych panów – tak w skrócie można określić walkę Adamek – Saleta, która miała być głównym wydarzeniem gali Boxing Night.

adamek-saleta

Tymczasem mieliśmy bokserskie disco-polo, czyli gatunek, z którego telewizja słynie od zawsze. oglądający walkę na żywo w hali oraz ci, którzy zapłacili za transmisję telewizyjną – mogą, i powinni, czuć się bardzo zawiedzeni.

Walka sprawiała wrażenie wyreżyserowanej od samego początku do końca. Dwaj starsi panowie poudawali, że walczą, organizatorzy poudawali, że jest to wielkie „show” i tylko zapłacili za to wszystko prawdziwymi pieniędzmi.

Nie ma sensu opisywać tego, co działo się na ringu przez 5 rund, czyli do czasu, kiedy jeden z zawodników stwierdził, że ma kontuzję i walczyć już nie chce… Nie było w tym odrobiny sportu. Był za to tani, mocno nieudolnie reżyserowany spektakl, który miał przynieść kilku ludziom spore dochody.

Wstyd i kompromitacja zarówno dwóch „bohaterów” wczorajszego kabaretu jak i telewizji Polsat, która nigdy już nie powinna być traktowana jako poważny organizator poważnych wydarzeń bokserskich.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
 1. Rayvert pisze:

  Smutny temat, fakt.
  Jednakże Pański tekst jest zbyt złośliwy i nieobiektywny.
  Boks jak i sztku walki skomercjalizowały sie jako medialne przedstawienia, to wiadomo od dawna.
  Jest pan rozczarowany jako konsument telewizyjnego marnego przedstawienia..
  Której zreszta – telepapki – od lat nie oglądam.

  Natomiast łatwo oceniać komuś, kto nigdy pewnie nie walczył…

  P.Saleta nie ma nerki ! A daje radę jakoś.

  Wiecej obiektywizmu może ?

  Czepiam sie i pije kranówkę : tutaj mamy akurat dobrą.

  pozdrowienia

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika