Jennifer Lopez w Gdańsku. Jak dojechać na koncert? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.09.2012

Jennifer Lopez w Gdańsku. Jak dojechać na koncert?

Już w najbliższy czwartek gwiazda muzyki pop – Jennifer Lopez wystąpi na PGE Arenie w Gdańsku. W związku z tym przekazujemy informacje porządkowe organizatora związane z koncertem.

Bramy PGE Areny w dniu koncertu zostaną otwarte o godzinie 17:30. został zaplanowany na godzinę 19:30.

– Przed koncertem nie będzie żadnego supportu. Będzie to jedynie show artystki – informuje z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu Jennifer Lopez.

Osoby, które nabyły bilety na płytę boiska, powinny pamiętać, żeby kierować się na PGE Arenę odpowiednimi wejściami. W przypadku biletów w strefie Golden Prestige (najbliżej sceny) należy wchodzić na stadion tunelem numer 2.

Sektor B to wejście tunelem numer 1, a sektor C to numer 4. Warto podkreślić, że nie ma możliwości, żeby tym samym wejściem wchodzili fani do różnych sektorów. Ważna informacja – przy wejściu do każdego sektora będą znajdowały się toalety oraz punkty gastronomiczne.

Przy wejściu na trybuny będą obowiązywać takie same jak przy okazji meczów piłkarskich rozgrywanych na PGE Arenie. To znaczy, że wejście odbywać się będzie poprzez bramki oznakowane kolorami trybun oraz numerami bądź literami odpowiednich sektorów, zgodnie z informacjami wskazanymi na biletach.

W trakcie koncertu Jennifer Lopez obowiązuje zakaz wnoszenia profesjonalnych aparatów fotograficznych i kamer. Dozwolone jest jedynie wnoszenie aparatów kompaktowych. Nie można również wnosić ostrych przedmiotów (w szczególności parasoli z ostrymi zakończeniami), broni i materiałów pirotechnicznych. Na teren stadionu nie można również zabierać własnych napojów, z wyjątkiem napojów w plastikowych butelkach (maksimum pół litra, oryginalnie zakręconych).

Organizatorzy koncertu zadbali również o bezpłatny dojazd do PGE Areny. W dniu koncertu ze stacji do stacji Gdańsk Stadion – Expo kursować będzie kilka specjalnych pociągów SKM. Ich odjazdy zaplanowano na godzinę: 17:25, 17:50, 18:15, 18:40, 19:05 i 19:15. Z kolei po zakończeniu koncertu pociągi będą kursować w odwrotnym kierunku. Ich odjazdy ze stacji Gdańsk Stadion – Expo zaplanowano na: 22:10, 22:20, 22:30, 22:42.

Dla uczestników koncertu dostępny będzie również parking P4 płatny jednorazowo 15 złotych. Opłatę parkingową uiszczać należy przy wyjeździe w kasach automatycznych (przy postoju poniżej 1 godziny nie pobiera się opłat). Będzie również funkcjonować parking P5 dla osób niepełnosprawnych, oraz parking P1 dla gości VIP.

W dniu imprezy wszyscy przybywający na koncert będą mogli skorzystać z pomocy wolonatriuszy. Ich wyróżnikiem będzie zielony strój Euro 2012. Wolontariusze pojawią się na parkingach oraz przy tunelach wejściowych na stadion,. Ich zadaniem będzie kierowanie ruchem widzów oraz udzielanie informacji o drogach wejścia i wyjścia.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika