Jesień z turniejem „Do Przerwy 0:1" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 7.10.2019

Jesień z turniejem „Do Przerwy 0:1″

W najbliższą sobotę, 2 października br. Andrzej Kowalczys wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności zapraszają na jesienną edycję turnieju dzikich drużyn „Do przerwy 0:1″.
Zapisy na turniej od godz. 9.00 na stadionie Gdańskiego Ośrodka Sportu (ul. Meissnera 5 – balon). Pierwszy gwizdek o godz. 0.00!

W tym roku „Do przerwy 0:1″ obchodzi mały jubileusz 5-lecia.
Pierwsze zawody, rozgrywane jeszcze pod hasłem „Cztery Pory Roku na Rozstajach”, odbyły się w 2004 roku, na boisku przy ulicy Żwirki i Wigury. Od kilku lat turniej rozgrywany jest na boiskach szkolnych przy ul. Meissnera i Opolskiej oraz na pełnowymiarowym boisku pod dachem (tzw. balon).

– W imieniu swoim i Gdańskiej Fundacji Dobroczynności, z jej szefową Bożeną Grzywaczewską, serdecznie zapraszam do udziału w najbliższym turnieju wszystkich, którzy kochają sport jakim jest piłka nożna, dla których istotny jest ruch i wolą spędzić sobotę na świeżym powietrzu, zamiast w domu przed komputerem. Zachęcam do tego, aby w sobotni poranek zorganizować się, podjąć na boisku sportową rywalizację w duch fair play i powalczyć o medale oraz puchary, które są nieodłącznym elementem naszego turnieju – mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca turnieju „Do przerwy 0:1″.

Do udziału w najbliższym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2007 i młodsi, rocznik 2004-2006, rocznik 200-2003 i rocznik 2000 i starsi. Szczególnie zapraszamy najmłodszych piłkarzy z rocznika 2009 i Młodsi!

Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. W przypadku niepełnoletnich konieczna jest także zgoda ich opiekunów prawnych na udział w zawodach i udostępnienie wizerunku. Dokumenty dostępne są na stronie www.doprzerwy0.pl.

Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty!

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika