Joga. Bezpłatne zajęcia z jogi w Gdańsku Brzeźnie. | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 2.07.2012

Joga w Brzeźnie. Bezpłatne, wakacyjne zajęcia.

Już w najbliższy weekend startuje nowa akcja MOSIR w Gdańsku i szkoły na Zaspie. W każdy weekend lipca i sierpnia na molo w Brzeźnie organizowane będą bezpłatne zajęcia jogi. Sobotnie rozpoczynają się o godzinie 10, zaś w niedziele o 18.

Wakacyjne zajęcia będą prowadzić wykwalifikowani instruktorzy ze szkoły na Zaspie. (Fot. MOSiR)

oznacza połączenie, jedność ciała, umysłu i jaźni, pozwala zachować harmonie ciała, duszy i umysłu. Praktyka jogi pozwala zachować zdrowe, elastyczne i mocne ciało. Usprawnia funkcje układu krążenia, trawiennego, oddechowego i reguluje układ hormonalny. Pomaga pokonać stres i buduje stabilność emocjonalną. idealnie pomaga złagodzić stres oraz przyczynia się do zachowania zdrowia.

Na molo w Brzeźnie organizowane będą bezpłatne zajęcia jogi. (Fot. MOSiR)

Kto może ćwiczyć jogę? Praktycznie każdy i nigdy nie jest na to za późno. Oczywiście, jak do każdej formy aktywności ruchowej, należy podchodzić z szacunkiem do wieku i stanu zdrowia.

Wakacyjne zajęcia będą prowadzić wykwalifikowani instruktorzy ze szkoły na Zaspie (www.joganazasspie.pl).

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Wystarczy tylko wziąć ze sobą matę do ćwiczeń.

  • Sobota 10.00-11.30
  • Niedziela 18.00-19.30
  • Miejsce: molo

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika