Pif Paf Music Festival 2014. Stwórz festiwal, nie wychodząc z domu | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.04.2014

Pif Paf Music Festival 2014. Stwórz festiwal, nie wychodząc z domu

Jak zorganizować muzyczny prze ekranem swojego komputera? Rozwiązanie jest proste R1; w sobotę 12 kwietnia o godz. 14:00 rusza akcja crowdfundingowa Pif Paf Music Festival, organizowanego przez Stowarzyszenie Twórców Kultury “Kulturnatywa”. Dzięki niej każdy może mieć wpływ na to, jak mają wyglądać koncerty, dyskusje i warsztaty.

Pif Paf Music Festival 2014. Stwórz festiwal, nie wychodząc z domu

Zostań fanem, muzykiem, twarzą, promotorem, managerem, wodzirejem, sponsorem, szefem – i zorganizujmy razem Pif Paf Music Festival 204 – w ten sposób młodzi twórcy kultury przekonują do wsparcia akcji. Będzie to już trzecia edycja festiwalu promującego młode polskie talenty grające muzykę rockową. Główną nagrodą jest nagranie singla w profesjonalnym studiu muzycznym.

Crowdfunding to finansowanie projektu poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby nim zainteresowane. Jest to świetna okazja, aby współtworzyć festiwal, nie wychodząc z domu. Organizatorzy mają nadzieję zebrać co najmniej 4500 zł na promowanie młodych polskich zespołów. Co można dostać w zamian? Gadżety festiwalu, płyty z zarejestrowanymi występami finalistów, ale też miejsce w jury ze znanymi muzykami i dziennikarzami czy możliwość zostania konferansjerem.

Akcję będzie można wspierać do 27 maja na stronie polakpotrafi.pl/projekt/pif-paf. Aktualne informacje można znaleźć na fanpage’u festiwalu: facebook.com/PifPafMusicFestival.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika