Romuald Koperski - znany podróżnik zagra w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.01.2014

Romuald Koperski – znany podróżnik zagra w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym

27 stycznia br., o godz. 17.00, w Centrum Medycyny Inwazyjnej, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, odbędzie się charytatywny koncert Romualda Koperskiego, uznanego muzyka, pianisty, rekordzisty księgi Guinnessa za wykonanie najdłuższego koncertu fortepianowego na świecie, charyzmatycznego podróżnika, który podjął próbę przepłynięcia łodzią wiosłową Oceanu Spokojnego z Japonii do Ameryki oraz amatora wielu wypraw i rajdów samochodowych na Syberię. Wspomnieniami z tych i innych podróży Gość podzieli się ze słuchaczami w trakcie trwania występu.

romuald_koperski

Koncert pianisty jest kontynuacją rozpoczętej w ubiegłym roku akcji pt. „Białe fortepiany w polskich szpitalach”, którą inaugurował w czasie swojego przedstawienia muzycznego, Pan Stanisław Sojka.

Organizowane w ramach akcji mają na celu pokazać, że to nie tylko cierpienie i samotność, ale również miejsce gdzie przez moment można zapomnieć o chorobie i gdzie pojawia się troska i serdeczność.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika