Weź udział w konkursie i wygraj bilety na Puchar Świata w skokach narciarskich | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 5.12.2012

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na Puchar Świata w skokach narciarskich

Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym konkursie R1; „Świąteczne Iluminacje”, który daje Wam możliwość wykazania się w jednej z dwóch konkursowych kategorii:

Kreatywna

Jeśli zdecydujesz się na udział w konkursie w tej kategorii, wykonaj inspirującą, ciekawą i przede wszystkim własnego pomysłu dekorację świąteczną. Do jej wykonania można wykorzystać lampki, bombki, łańcuchy, a nawet choinkę. Ważne by ułożyć z nich fantazyjną i niepowtarzalną dekorację, zrobić jej zdjęcie i wysłać pod wskazany adres mailowy.

Miejska

Już od połowy listopada trwa „wyścig świetlików” – miasta prześcigają się w pomysłach na świąteczne dekoracje świetlne. ulic wieczorami wygląda jak miejsca z bajek, dlatego wybierając się na wieczorne spacery, warto wziąć ze sobą aparat i uwiecznić te krajobrazy. W tej kategorii nagrodę zdobędzie osoba, która uwieczni na zdjęciu najładniejszą iluminację miejską.

Nagroda R1; bilety na Pucharu Świata w Zakopanem w skokach narciarskich.

Zasady naszego konkursu są proste – na adres konkurs@telepolska.pl wyślij swoje najlepsze zdjęcie (max. 5)*, nawiązujące do jednej z dwóch kategorii konkursowych. Nagrodzimy najciekawsze, najbardziej inspirujące zdjęcia (po pracy z każdej kategorii).

Na zgłoszenia czekamy do 20 grudnia. Do wygrania 2 podwójne bilety na PŚ w skokach narciarskich w Zakopanym, który odbędzie się 2 stycznia 2013 roku.

*Przed wysłaniem zdjęcia na prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i wypełnienie załączonego oświadczenia.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika