Piłkarskie pożegnanie roku w Gdańsku | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 29.12.2015

Piłkarskie pożegnanie roku w Gdańsku

Piłkarze-amatorzy wywodzący się ze Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych „Świetlik” – tradycyjnie pożegnają stary rok meczem piłkarskim.

Tradycyjnie 31 grudnia o godzinie 12.00 pożegnają stary rok grając raz 31. zespoły umownie nazwanych Starzy i Młodzi.

W zeszłym roku padł remis 4:4. Jak będzie w tegorocznej sylwestrowej potyczce – przekonamy się obserwując mecz, który odbędzie się na bocznym boisku MOSIR w Gdańsku przy ul. Traugutta 29.

Dzień później na tym samym obiekcie i o tej samej godzinie Nowy 2016 Rok przywitają raz jedenasty Oldboje Lechii Gdańsk oraz zespół amatorów/pasjonatów „Samorządowcy i Przyjaciele”.

W dotychczasowych spotkaniach ośmiokrotnie wygrywali Lechiści, dwa razy rezultat był nierozstrzygnięty. Ciekawe czy i ten rok zacznie się doskonale dla Biało-Zielonych, którzy w poprzednim pojedynku wygrali aż 9:4 z zespołem (5 bramek zdobył Dawid Banaczek), w którym tylko dwóch zawodników miało kontakt z zawodową piłką nożną?

Współorganizatorem imprez jest Andrzej Kowalczys, Radny Gdańska.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika