Wielkie Derby Kampusu Sopot UG. Mecz Ekonomia vs. Zarządzanie | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 8.04.2013

Wielkie Derby Kampusu Sopot UG. Mecz Ekonomia vs. Zarządzanie

Już 14 kwietnia w Hali 100-lecia w Sopocie wszyscy fani siatkówki będą mieli okazję obejrzeć siatkarskie zmagania studentów sopockich wydziałów Uniwersytety Gdańskiego. Zarządzanie i rozegrają turniej o Puchar Kampusu Sopot.

derby_kampusu

Impreza dzieli się na trzy etapy. W pierwszym rozegrany zostanie mecz o „Puchar najlepszej damskiej drużyny Kampusu Sopot”. Bezpośrednio po nim, studenci obu wydziałów zmierzą się o „Puchar najlepszej męskiej drużyny Kampusu Sopot”. Na zakończenie rozegrany zostanie mecz finałowy, w którym pomieszane zostaną składy żeńskie i męskie, a co najciekawsze, dołączą do nich również wykładowcy.

Organizatorzy zadbali także o to, aby zapewnić wiele atrakcji kibicom. Mnóstwo wspaniałych konkursów z nagrodami, pokazy taneczne i cheerleaderki, spotkanie z gwiazdami Plus Ligi, a także kącik Oriflame, to tylko niektóre z nich.

campus_sopot

Ponadto ruszył już na Maskotkę Kampusu Sopot. Projekty przesyłać można do 10 kwietnia na adres campussopot@gmail.com. Rozstrzygnięcie nastąpi 14 kwietnia w Hali 100-lecia.

Przewidziano także konkurs na najlepszego kibica turnieju. Czekamy na wasze przebrania, transparenty, śpiewy, okrzyki oraz gromkie oklaski.

Na zakończenie serdecznie zapraszamy wszystkich na After Party do Klubu Łajba w Sopocie. Czekać tam na Was będą kolejne konkursy z nagrodami, a także promocje przy barze.

Turniej rozpoczyna się o godzinie 12:00. Pierwszy mecz rozegrany zostanie około godziny 12:30.

derby2

Jeżeli jesteś fanem siatkówki – nie może Cię tam zabraknąć! Chcesz zobaczyć swoich kolegów oraz wykładowców zmagających się na parkiecie? – Przyjdź 14 kwietnia do Hali 100-lecia. A może po prostu masz ochotę miło spędzić niedzielne popołudnie, oglądając siatkarskie rozgrywki? – Zapraszamy!

Gazeta Bałtycka jest patronem medialnym wydarzenia.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Anka pisze:

    Super pomysł i inicjatywa. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>