Afera rybna. Mogło dojść do fałszowania dat przydatności do spożycia mrożonych ryb | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 24.04.2012

Afery, afery… Teraz rybna, wcześniej jajeczna, solna, autostradowa i wiele innych…

Przed nami kolejna afera? Wszystko wskazuje na to, że tym razem może to być .

Istnieje uzasadnione podejrzenie, że w jednym z magazynów w Lublinie dochodziło do zmiany dat przydatności do spożycia mrożonych ryb. obecnie zabezpieczyła około stu ton ryb i sprawdza, czy nie doszło do przestępstwa.

Prokuratura sprawdza, czy nie doszło do fałszowania dat przydatności do spożycia około 100 ton mrożonych ryb.

Nieoficjalne informacje wskazują na to, że w magazynie przeterminowane ryby były przepakowywane i zmieniano ich termin przydatności do spożycia na opakowaniach.

Martwi przede wszystkim ilość tzw. afer, wskazująca na to, że polscy przedsiębiorcy stają się coraz mniej wiarygodni zarówno w oczach rodzimych konsumentów, jak i odbiorców światowych.

Dziś dowiadujemy się o aferze rybnej. Niedawno miała miejsce . Wcześniej afera solna. Podczas budowania autostrad wykryto aferę autostradową polegającą na zmianie parametrów jednego z komponentów wykorzystywanych do ich budowy.

Wszyscy pamiętamy także słynną aferę hazardową, wcześniej była i . Najbardziej znaną aferą ostatnich lat to oczywiście .

To te największe i najgłośniejsze afery. Mniejszych, o regionalnym wymiarze jest zdecydowanie więcej…

VN:F [1.9.22_1171]
OCEŃ ARTYKUŁ
Wynik: 9.7/10 (wszystkich: 3)
Afery, afery... Teraz rybna, wcześniej jajeczna, solna, autostradowa i wiele innych..., 9.7 out of 10 based on 3 ratings

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Redakcja

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika