„Robin Williams nie żyje” | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.08.2014

„Robin Williams nie żyje”

Alan Parrish, Pani Doubtfire, Sean Maguire, John Keating. Jumanji, Buntownik z Wyboru, Stowarzyszenie Umarłych Poetów. Wczoraj zmarł aktor, Robin Williams.

Robin Williams

„Kapitanie, mój kapitanie”, opuściłeś nas. W poniedziałek, 11 sierpnia, ciało Robina Williamsa znaleziono w jego domu w Kalifornii. Prawdopodobną przyczyną śmierci było uduszenie, lecz nie wiadomo jak do niego doszło. Policja podejrzewa, że Williams popełnił samobójstwo, ale ma zamiar kontynuować śledztwo w celu wyjaśnienia okoliczności.

był świetnym aktorem i komikiem, który przez wiele lat bawił ludzi. Niestety, jak to często bywa, ten, kto w dzień się śmieje, ten w nocy płacze. Aktor przez wiele lat zmagał się z ciężką depresją oraz uzależnieniem od narkotyków oraz alkoholu. W ostatnim czasie wrócił na terapię odwykową, a i przyjaciele zauważyli poprawę w jego samopoczuciu.

Kiedy wiadomość o śmierci wyszła na jaw, zagrzmiały. O aktorze wypowiadały się również takie sławy jak chociażby Steven Spielberg, przyjaciel zmarłego. W sprawie śmierci ukazało się również oświadczenie Baracka Obamy, który jest wielkim fanem Williamsa. Również Conan O’Brien nie omieszkał wspomnieć o tym zdarzeniu. Kiedy czytał wiadomość publika zamarła, a sam prowadzący jąkał się i pociągał nosem próbując powstrzymać emocje związane ze śmiercią przyjaciela.

Robina Williamsa zapamiętamy jeszcze długo, a jego doskonałą grę aktorską będziemy oglądać w kultowych filmach. „Robin był błyskawicą komediowego geniuszu, a nasz śmiech był grzmotem, który go wzmacniał.” jak powiedział Steven Spielberg. Williams żyje i będzie żył w naszym śmiechu na zawsze.

AKTUALIZACJA:

Biuro szeryfa potwierdziło, że powiesił się na pasku zawieszonym na drzwiach.

Autor

- dziennikarz, komentator wydarzeń.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika