Uchodźcy idą przez Bieszczady do Polski? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 5.10.2015

Uchodźcy idą przez Bieszczady do Polski?

„Grupy „uchodźców przestępców” idą właśnie przez Bieszczady (okolice Olchowca)” – informuje dziennikarz Witold Gadowski.

uchodzcy

Czy są już na terenie Polski? Według dziennikarza Witolda Gadowskiego, który powołuje się na sprawdzone, prywatne źródło informacji, „grupy „uchodźców przestępców” idą właśnie przez Bieszczady (okolice Olchowca).

Witold Gadowski

Informacje są bardzo niepokojące. Niestety jeszcze nie udało nam się ich potwierdzić ani w ABW, ani w Straży Granicznej. Czekamy zatem na oficjalne komunikaty w tej sprawie.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 5 komentarzy
Napisano
 1. Johny pisze:

  To prawda. Mojego kolege funkcjonariusza pod koniec zeszłego tygodnia wezwali właśnie w Bieszczady w celu wsparcia ochrony granic. Przypadek?

 2. Batyskaf pisze:

  Potwierdzam!!!!! Grupy osób przechodzą granicę z Polską. Na oko co najmniej kilka tysięcy już jest u nas. Kolejne się zbliżają. Idą od Węgier przez Słowację. To te grupy które nie zostały wpuszczone na Węgry. W sumie możemy sie spodziewać kilkudziesięciu tysięcy na początek. Docelowo ponad 3 miliony.

 3. M.B. pisze:

  Calkiem prawdopodobne… ale ta psychoza i eskalacja straszenia emigrantami staje sie juz przesadna.
  Co zapewne celowe. A jesli jest to temat zastepczy…?

  Zreszta, Polska bedzie dla nich tylko kolejnym krajem tranzytowym. Oby…

 4. Anon pisze:

  @Ogół + redakcja: A kim w ogóle jest pan Gadowski? Dla jakiego medium pracuje? Skąd takie informacje? Zdaję sobie sprawę, że prawo prasowe dopuszcza czy nawet nakazuje ochronę informatora, ale jakoś nie ufam jednorazowej, niczym nie popartej informacji. Ot prosta logika.Co to w ogóle znaczy „uchodźcy przestępcy” czy mam po tym wnieść, że mordują i gwałcą jak kiedyś UPA czy ich największą zbrodnią jest ucieczka przed węgierskim wariatem stojącym na czele rządu i zorganizowaną grupą islamskich fundamentalistów? Ludzie opanujcie się z tą antyimigrancką propagandą i straszeniem ludzi. Sprzedaż tekstu/strony to nie wszystko.

  @Batyskaf: puknij się w łeb, dokształć, puknij się jeszcze raz. Twoje dane są niczym nie podparte i są jakby to powiedzieć wyssane z palca

  @M.B: minimalny głos rozsądku, słowem – neutralność

  @Johny: Konspiracja prawda? Nie śledzą cię ostatnio? Jacyś agenci w otoczeniu?

 5. Anon here pisze:

  Ad. BTW już kiedyś pojawił się pewien pan relacjonujący napaść wygłodniałych, zdziczałych uchodźców na katolicki(tu nacisk) autobus z pielgrzymką. Ordynarnie skłamał ze wszystkim 😉

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika