Leśny Anioł | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 6.12.2013

Leśny Anioł

Autorką zdjęcia jest pani . Która, jak mówi, chce zatrzymać ulotne chwile i pokazać świat taki, jakim jest naprawdę.

"Leśny Anioł"

” – fot. Irena Bykowska

Irena Bykowska. Jak sama mówi o sobie: Fotografować zaczęłam około sześć lat temu, ale na początku pstrykałam fotki aparatem na kliszę. Od trzech lat posiadam aparat cyfrowy, z którym praktycznie się nie rozstaję… Kocham ludzi, zwierzęta i morze. Najchętniej fotografuję zachody słońca, które są zawsze inne, mimo że wydawać się mogą takie same. Podziwiam naturę, która jest dla mnie magią i poświęcam jej każdą wolną chwilę. Uważam, że człowiek powinien o nią bardziej dbać, żeby cieszyła następne pokolenia. Moje fotki nie są podrasowywane przez współczesne programy komputerowe typu photoshop etc. Chcę zatrzymać ulotne chwile i pokazać świat taki, jakim jest naprawdę. Dziś pokażę Państwu moje ulubione zdjęcie -„Leśny Anioł”

VN:F [1.9.22_1171]
OCEŃ ARTYKUŁ
Wynik: 8.6/10 (wszystkich: 13)
Leśny Anioł, 8.6 out of 10 based on 13 ratings

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Redakcja

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
 1. Hania S. pisze:

  Znam osobiście Irenę Bykowską. Znam również jej fotografie. Niedawno odwiedziłam galerię z wystawą Jej fotografii. Są to faktycznie fotografie ukazujące przyrodę i zwierzęta autentyczne, prawdziwe,uchwycone w naturalnych warunkach.
  A „Leśny Anioł”? Anioł jest po prostu MAGICZNY
  Pozdrawiam
  Hanna S.

  VA:F [1.9.22_1171]
   Wynik: -8 (oddano 20 głosów)

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika