Gdynia. Włamali się do punktu Lotto | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 16.04.2013

Gdynia. Włamali się do punktu Lotto

z komisariatu w śródmieściu wspólnie ze Strażnikiem Miejskim podczas wspólnego patrolu zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do punktu LOTTO w Centrum . Obaj zatrzymani są mieszkańcami Gdyni. 34-latek odpowie za kradzież z włamaniem za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Drugi z włamywaczy, podczas zatrzymania podawał mundurowym fałszywe danego personalne. Gdy funkcjonariusze ustalili prawdziwą tożsamość 25-latka okazało się, że jest on poszukiwany Listem Gończym i najbliższe 10 miesięcy spędzi w odosobnieniu.

Gdynia. Włamali się do punktu Lotto

W ubiegłą niedzielę około godziny 7 nad ranem, pełniący wspólnie służbę policjant z Komisariatu w Śródmieściu i zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców Gdyni w wieku 34 i 25 lat, którzy włamali się do punktu LOTTO w Centrum Miasta.

Mundurowi usłyszeli niepokojące hałasy dobiegające zza punktu totalizatora sportowego. Na miejscu okazało się, że dwóch nietrzeźwych mężczyzn, w których organizmach było około 1,5 promila alkoholu, rozbija ścianę używając do tego łomu.

Sprawcy próbowali uciekać, lecz po krótkim pościgu zostali zatrzymani.

34-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Drugi z włamywaczy podczas zatrzymania podawał mundurowym fałszywe danego personalne. Gdy funkcjonariusze ustalili prawdziwą tożsamość 25-latka okazało się, że jest on poszukiwany Listem Gończym i najbliższe 10 miesięcy spędzi w odosobnieniu.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
  1. Grażyna pisze:

    Do mnie też się kiedyś włamali, mimo krat w oknach! Dla złodziei to żadna przeszkoda! Założyłam, więc system alarmowy. Poszukałam trochę w internecie i natrafiłam na super ofertę w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa, płacę tylko 20 zł miesięcznej składki i całą dobę mam monitorowane mieszkanie! Czujwają również, czy nie ulatnia się gaz, bądź nie wybuchł jakiś pożar. Myślę, że wielu ludzi nie wie, że taka sieć działa. A naprawdę warto unikać przysłowia „mądr Polak po szkodzie” i za wczasu się zabezpieczyć!

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>