Wjechała na przejazd kolejowy i wyłamała zaporę [FILM] | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 5.08.2013

Wjechała na przejazd kolejowy i wyłamała zaporę [FILM]

Policjanci skierują do sądu sprawę kierującej volkswagenem, która wjechała na przejazd kolejowy w trakcie opuszczania zapór. cofając zniszczyła zaporę i odjechała z miejsca zdarzenia. Odpowie za popełnione wykroczenia i będzie musiała zapłacić za uszkodzone zapory.

Wjechała na przejazd kolejowy i wyłamała zaporę [FILM]

Na temat zapobiegania groźnym w skutkach zachowań kierowców, na przejeździe kolejowym w Mostach koło Lęborka, policjanci apelowali przy okazji zachowania kierowcy autobusu. Mężczyzna wjechał na przejazd kolejowy pomimo zamykających się zapór i nie mógł go opuścić. Wówczas tylko szybka reakcja policjanta z Lęborka zapobiegła możliwej katastrofie.

Kolejny tego typu przypadek miał miejsce pod koniec lipca, wtedy to kierująca volkswagenem kobieta wjechała na przejazd kolejowy przy zamykających się zaporach, cofając zniszczyła zaporę, a gdy przejechał pociąg odjechała z miejsca zdarzenia. Kierująca odpowie za popełnione wykroczenia, a ponadto będzie musiała zapłacić za uszkodzone zapory.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców aby zwracali uwagę na sygnalizację przed przejazdami kolejowymi i stosowali się do niej, a w miejscach gdzie przejazd takowej nie posiada, stosowali się do znaków i przepisów ruchu, które nakazują bezwzględne się.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. MARCIN pisze:

    Bezsensu cofanie. Nie rozumiem po co

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika