Bo we mnie jest ex - Iwona Skrzypczak | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 19.07.2013

Bo we mnie jest ex – Iwona Skrzypczak

Lekka książka do wakacyjnej podróży? Jak najbardziej. „Bo we mnie jest ex” to typowe „czytadło”, czyli sympatyczna książeczka stworzona po to, aby czytało się ją po prostu miło. Tak też jest więc Czytelnikom, a szczególnie Czytelniczkom (książka należy do kategorii „dla Lejdis”), które po prostu szukają czegoś lekkiego – możemy ją spokojnie polecić.

Bo we mnie jest ex - Iwona SkrzypczakGłówna bohaterka jest stylistką i redaktorem mody w renomowanym wydawnictwie. Moda, show-biznes, plotki, gwiazdy, znane marki – to jej codzienność.

Po rozstaniu z londyńskim specem od IT zakochuje się w pięknym i charyzmatycznym muzyku, który ma tylko jedną maleńką wadę – wierność nie jest jego najmocniejszą stroną. Okazuje się jednak, że nie tylko faceci potrafią być bezwzględni i egoistyczni.

Wydawnictwo Zysk i s-kaDziewczyna rozpoczyna podwójną grę, zakończoną przeprowadzką do Londynu. Czy czeka ją tam happy end?

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>