DOM - Dolne Otwarte Miasto | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 17.08.2012

DOM – Dolne Otwarte Miasto

” to projekt polegający na utworzeniu w przestrzeni Dolnego Miasta otwartych pracowni artystycznych.

W ramach projektu powstaną pracownie multimedialne i interdyscyplinarne, w których odbywać się będą cykliczne, bezpłatne spotkania warsztatowe dla mieszkańców Dolnego Miasta. Powstanie przestrzeń wystawiennicza, w której nastąpi wymiana doświadczeń i dialogu pomiędzy mieszkańcami i artystami.

”DOM” to miejsce w którym odbędą się autorskie wykłady, wystawy, warsztaty i spotkania. Dostępność i otwartość pracowni również w soboty i niedziele oraz po godzinach pracy czyli po godzinie 16-tej.

Dodatkowo stała obecność artystów w przestrzeni Dolnego Miasta wpłynie prestiżowo i przyniesie pozytywny wydźwięk wśród mieszkańców i uczestników wydarzeń artystycznych.

Nabór organizowany jest przez Kolonię Artystów w ramach projektu „DOM – Dolne Otwarte Miasto”, który jest realizowany z projektu „” współfinansowanego przez Unię Europejską.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie:
www.dolneotwartemiasto.blogspot.com

Nabór trwa do 28.08.2012


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>