Andrzej Grabowski w Sopocie w ramach akcji "Serca Gwiazd" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.10.2012

Andrzej Grabowski w Sopocie w ramach akcji „Serca Gwiazd”

Aktor Andrzej Grabowski to kolejna gwiazda, która pojawi się w Trójmieście z okazji cyklu spotkań pt. SERCA GWIAZD 2012/2013, które organizuje niezwykły człowiek – 19-letni  Przemek Szaliński.

Gościem najbliższego spotkania, które odbędzie się w Sopocie 21 pażdziernika będzie aktor, Andrzej Grabowski. (Fot. materiały promocyjne)

Przemek ma dopiero 19 lat, jest niepełnosprawny. Od 5 lat pomaga chorym dzieciom.

– Zorganizowałem koncerty, spotkania charytatywne na rzecz dzieciaków z takimi gwiazdami jak np. Ania Wyszkoni, Hanna Rek, Ś.P. Bogusław Mec, Leonard Pietraszak, , Edward Hulewicz, Artur Barciś, Marcin Dorociński, Jan Peszek, Cezary Żak, zespół Homo Homini  – mówi Przemek Szaliński. – Zbieram także przedmioty od gwiazd i wystawiam je na aukcjach charytatywnych. Mam np. filmowy „Żółty szalik” Janusza Gajosa, biżuterię Maryli Rodowicz, gitarę Krzysztofa Piaseckiego, sukienkę Katarzyny Pakosińskiej, koszulkę Krzysztofa Ibisza, rakietę tenisową Karola Strasburgera, złoty kask od Andrzeja Kopiczyńskiego, marynarkę Jacka Kawalca, w której grał w serialu „Ranczo”, album „” od Andrzeja Wajdy, lekcję jazdy konnej od Marka Siudyma, krawat Macieja Orłosia, obraz namalowany na desce przez Krystynę , obraz od Prezydenta Bronisława Komorowskiego, krawat Polskiej Prezydencji od Premiera Donalda Tuska, płyty, książki i wiele innych niecodziennych przedmiotów.

Przemek Szaliński, organizator spotkań z gwiazdami. (Fot. Facebook)

Przemek organizuje również w jednym z gdańskich szpitali wizyty gwiazd u małych pacjentów.

Obecnie pomaga 9-letniemu Kubie z Bogatyni z głębokim porażeniem mózgowym, przez jego rodzice stracili mieszkanie, samochód. Ostatnio został zabrany rodzicom – jest pod opieką zakonnic.

– Od września organizuję spotkania w Sopocie z największymi Gwiazdami Filmu, Sportu i Muzyki, z których to dochód przeznaczam na pomoc Kubie – tłumaczy Przemek Szaliński. – Gośćmi był już Kabaret Limo oraz Pan Leonard Pietraszak.

Andrzej Grabowski to gość najbliższego spotkania

  • data: 21 października 2012 (niedziela)
  • godzina: 15:00
  • miejsce: MCKA
  • adres: Sopot, al. Franciszka Mamuszki 14
  • bilety: wstęp wolny

 

Podczas spotkania będzie można pomóc finansowo 9-letniemu Kubie z głębokim porażeniem mózgowym z zalanej Bogatyni!

Będzie możliwość wylicytowania i zakupienia wielu zdjęć z autografami Gwiazd estrady, książek, płyt. Będzie można także wrzucić datek na rzecz Kuby do puszki znajdującej się na miejscu spotkania!

Spotkanie prowadzi dziennikarka Radia Gdańsk.

Polecamy także strony:
www.przemek-dzieciom.pl.tl
www.youtube.com/przemekdzieciom


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>