MTB Bike Tour Gdańsk w Lasach Oliwskich | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 7.10.2012

MTB Bike Tour Gdańsk w Lasach Oliwskich

Znamy zwycięzcę ostatniej tegorocznej edycji MTB Bike Tour Gdańsk.

Kapryśna pogoda i śliskie podłoże wymagały od zawodników większego skupienia na każdym okrążeniu trasy usytuowanej w Lasach Oliwskich. Najlepiej do tych trudnych warunków dostosował się Michał Bogdziewicz.

MTB Bike Tour Gdańsk – zawodnicy ścigali się w Lasach Oliwskich. (Fot. MOSiR Gdańsk)

Na starcie stanęło 170 uczestników – to dość znaczna frekwencja przy uwzględnieniu panującej pogody. Mimo to, zawody przebiegły bezpiecznie, chociaż po zawodnikach widać było walkę i wysiłek włożony w pokonanie blisko 29 kilometrów leśnych ścieżek.

Na starcie stanęło 170 uczestników. (Fot. MOSiR Gdańsk)

– Półtoragodzinny wyścig w takich warunkach nieźle daje w kość, ale jestem bardzo zadowolony – mówił na mecie zwycięzca zawodów Michał Bogdziewicz. – Zaatakowałem na trzeciej rundzie i dalej samotnie walczyłem na trasie. To dodatkowe utrudnienie. Znam tę trasę jak własną kieszeń, wychowałem się tu nieopodal, więc wygrana na własnym terenie cieszy wyjątkowo.

Wyniki pozostałych kategorii:

Trasa zawodów liczyła blisko 29 kilometrów leśnych ścieżek. (Fot. MOSiR Gdańsk)

Na mecie na najlepsze zawodniczki i zawodników czekały medale, a dodatkowo wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Do szczęśliwców trafiły cztery tablety ufundowane przez MOSiR w Gdańsku, organizatora cyklu MTB Bike Tour Gdańsk.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Pasel pisze:

    Może Bike tour z przewodnikiem po Gdańsku , zamiast po lesie i na czas . Lekcja historii

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>