Policyjny radiowóz niszczy schody w centrum Gdańska [wideo] | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 18.05.2015

Policyjny radiowóz niszczy schody w centrum Gdańska [wideo]

Nielegalny wjazd radiowozu na deptak i zniszczenie schodów – to efekt działania policjanta, któremu wydawało się, że radiowozem może wjechać wszędzie. Czy policja zapłaci za szkody?

policja-hilton

Do zdarzenia doszło 17 maja 2015 r. Udokumentowane zostało poprzez nagranie całej sytuacji. Policyjny, co ważne – nieuprzywilejowany (bez stosownych sygnałów dźwiękowych ani świetlnych), wjechał na deptak przed Hotelem Hilton w Gdańsku. Policjant kierujący pojazdem zrobił to w dodatku tak nieudolnie, że zniszczył schody, co także widać na filmie.

Czy policja pokryje koszty naprawy chodnika? Czy policjant zostanie ukarany mandatem karnym za nielegalny wjazd na deptak?


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Papa Smerf pisze:

    Zgodnie z pragmatyką policjant nie może być karany mandatem karnym.Kara dyscyplinarna jak najbardziej no i powinien z WŁASNEJ KIESZENI uregulować rachunek za naprawę uszkodzonych schodów.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika