Kamil Bednarek w Klubie Pokład | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 14.02.2015

Kamil Bednarek w Klubie Pokład

Kończy się karnawał. Nie oznacza to jednak końca ciekawych wydarzeń artystycznych oraz koncertów w Trójmieście. Już w najbliższą niedzielę przekonają się o tym fani muzyki reggae. O godzinie 20:00 w Klubie Pokład w Gdyni wystąpi wraz z zespołem.

Kamil Bednarek w Klubie Pokład

Kamil swoją karierę rozpoczął od występu w programie „”. Powalał na kolana nie tylko jurorów, ale także publiczność zebraną w studiu i z pewnością również tą przed ekranami telewizorów. Wyszedł na scenę w zielonej bluzie i szarych spodenkach, z uśmiechem na twarzy, emanując pozytywną energią. A kiedy zaczął śpiewać, nikt nie miał wątpliwości, że faktycznie ma talent. Ci, którzy oglądali – z pewnością pamiętają uśmieszek Kuby Wojewódzkiego mówiący „Dobry jest!”, wsłuchaną Małgosię Foremniak i niezwykle zadowoloną, zamykającą oczy, Agnieszkę Chylińską, która skwitowała – „Gdybyś Ty wiedział, gdzie Ty byłeś we mnie swoim głosem…”.

Mimo, iż nie udało mu się wygrać programu, zrobiło się o nim głośno, a nawet bardzo głośno. W latach 2008 – 2012 był wokalistą grupy Star Garus Muffin, natomiast od 2012 roku występuje nie tylko na polskiej scenie, wraz z zespołem pod nazwą „Bednarek”. Grupę tworzą również: Piotr Bielawski, Piotr Stanclik, Maciej Pilarz oraz Radosław Szyszkowski. Kamil jest nie tylko wokalistą, ale także kompozytorem i autorem tekstów, gra na fortepianie, saksofonie i gitarze. W 2012 roku, wraz ze swoją kapelą wydał płytę pt. „Jestem…”, później również dwa albumy koncertowe. Został uhonorowany wieloma nagrodami muzycznymi m.in. na Festiwalu , Rock Reggae Festiwal oraz MTV Europe Music Awards. Współpracował z takimi gwiazdami jak Mesajah, Pezet, czy Cleo i Donatan.

” trwa. Zespół nieustannie koncertuje, przyciągając do siebie i swojej muzyki coraz to większe rzesze fanów. Oby to trwało jak najdłużej. Tego życzymy Tobie Kamilu oraz całej Twojej ekipie.

Koncert:
Miejsce: Gdynia (Skwer Tadeusza Kościuszki)
Data: 15 lutego 2015 (niedziela)
Godzina: 20:00
Bilety: 45 zł, 40 zł w przedsprzedaży – www.ticketpro.pl
Dodatkowe informacje: www.poklad.pl


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>