Noel Gallagher w Gdańsku | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 18.06.2012

Koncert Noela Gallaghera w Gdańsku

Miasto Gdańsk i MOSiR w Gdańsku, Operator Strefy Kibica zapraszają na koncert Noela Gallaghera, który odbędzie się w dniu 20 czerwca 2012 r. w Gdańsku, na Placu Zebrań Ludowych (teren Strefy Kibica).

Pierwotnie wstęp na koncert, jak zapowiadały władze Gdańska, miał być wolny. Okazało się jednak, że artysta nie wydał zgody na to, by koncert odbył się w takiej formie.

Wstęp na środowy koncert Noela Gallaghera w gdańskiej Strefie Kibica będą mieli tylko ci, którzy wcześniej kupili bilety lub będą posiadać darmowe wejściówek, które będzie można zdobyć w dniu koncertu.

wystąpi w gdańskiej Strefie Kibica. (Fot. Etsai)

Środowy występ brytyjskiego muzyka to impreza w podziękowaniu za wspaniałą atmosferę, którą stworzyli mieszkańcy i turyści w naszym mieście, w ostatnich dniach. Jednocześnie, jest to zaproszenie dla wszystkich osób, które nie miały możliwości wejścia do Strefy w dniu ostatniego meczu Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Wraz z Noelem Gallagherem zagrają tego wieczoru z Wielkiej Brytanii oraz polscy Ziemianie. Otwarcie bram o godz. 18.00. Najpierw zagrają Ziemianie (godz. 18.30), potem na scenę wejdą The Vaccines (godz. 19.40), a o godz. 22.00 swój koncert rozpocznie Noel Gallagher – niegdyś członek legendarnego OASIS, a obecnie występujący ze swoim zespołem Noel Gallagher’s High Flying Birds.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>