Noel Gallagher w Gdańsku | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 18.06.2012

Koncert Noela Gallaghera w Gdańsku

Miasto Gdańsk i w Gdańsku, Operator Strefy Kibica zapraszają na Noela Gallaghera, który odbędzie się w dniu 20 czerwca 202 r. w Gdańsku, na Placu Zebrań Ludowych (teren Strefy Kibica).

Pierwotnie wstęp na koncert, jak zapowiadały Gdańska, miał być wolny. Okazało się jednak, że artysta nie wydał zgody na to, by koncert odbył się w takiej formie.

Wstęp na środowy koncert Noela Gallaghera w gdańskiej Strefie Kibica będą mieli tylko ci, którzy wcześniej kupili bilety lub będą posiadać darmowe wejściówek, które będzie można zdobyć w dniu koncertu.

Noel Gallagher wystąpi w gdańskiej Strefie Kibica. (Fot. Etsai)

Środowy występ brytyjskiego muzyka to impreza w podziękowaniu za wspaniałą atmosferę, którą stworzyli mieszkańcy i turyści w naszym mieście, w ostatnich dniach. Jednocześnie, jest to zaproszenie dla wszystkich osób, które nie miały możliwości wejścia do Strefy w dniu ostatniego meczu Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Wraz z Noelem Gallagherem zagrają tego wieczoru The Vaccines z Wielkiej Brytanii oraz polscy Ziemianie. Otwarcie bram o godz. 18.00. Najpierw zagrają Ziemianie (godz. 18.30), potem na scenę wejdą The Vaccines (godz. 19.40), a o godz. 22.00 swój koncert rozpocznie Noel Gallagher – niegdyś członek legendarnego OASIS, a obecnie występujący ze swoim zespołem Noel Gallagher’s High Flying Birds.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>